przez w dniu 29 Października 2021
Piłka nożna

Porażka w ostatnich sekundach meczu

Cracovia po słabym spotkaniu zasłużenie przegrała z Radomiakiem Radom, mimo że niemal do końca spotkania na tablicy był bramkowy remis.

Pasy przerwały swoją serię meczów bez porażki przegrywając zaśłużenie z Radomiakiem Radom 1:2. Goście po początkowej przewadze zawodników Cracovii przejęli inicjatywę i stworzyli sobie kilka znakomitych okazji. W zasadzie gdyby nie niedokładność i słabe wykończenie świetnych akcji to już do przerwy mecz byłby zamknięty.

W drugiej połowie udało się zdobyć bramkę po główce Filipa Piszczka ale to wszystko na co było stać nasz zespół. Radomiak grał do końca i w ostatnich sekundach meczu po szybkim wznowieniu z autu udało się zdobyć zwycięską bramkę. Kolejny dobry mecz rozegrał Michał Rakoczy, który niestety nadal wystawiany jest na skrzydle. Bardzo słabo z kolei zaprezentowała się nasza linia defensywna (szczególnie środkowi obrońcy) oraz środek pomocy - nie jest to dobry prognostyk przed Derbami.

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Radomiak Radom 1:2 (0:1)