przez w dniu 06 Lutego 2022
Piłka nożna

Grad bramek i remis z Lechem w meczu przyjaźni w Krakowie

Cracovia po ciekawym meczu ratuje remis z Lechem w doliczonym czasie gry. Świetny występ młodzieżowców Myszora i Rakoczego.

Do bardzo ciekawego spotkania doszło w Krakowie, gdzie w meczu przyjaźni zmierzył się najstarszy polski klub sportowy z poznańskim Lechem. Po wyrównanym początku w 18 minucie meczu piłkę przed polem karnym dopada Michał Rakoczy i po lekkim rykoszecie zdobywa swoją drugą bramkę w tym sezonie. To jednak podrażniło Lecha, który ruszył do ataku wyrównując wynik spotkania w 29 minucie.

W drugiej połowie bardzo szybko, bo już w 47 minucie po ładnej akcji Lecha bylo 1:2, a swoja drugą bramkę w tym meczy Amaral strzelił jeszcze w 67 minucie spotkania. Wydawało się, że zwycięstwo Lecha jest niemal pewne, ale do głosu ruszyła Cracovia. W 77 minucie swoją bramkę zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Myszo, natomiast w doliczonym czasie gry trafił... Filip Balaj! Po bardzo emocjonującym meczy Cracovia remisuje ostatecznie z Lechem 3:3.

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Lech Poznań 3:3 (1:1)