Zakończenie licytacji bluz z Teddy Bear Toss

W sobotę zakończyła się ostatnia licytacja bluz z akcji Teddy Bear Toss 2017, która odbyła się 3 grudnia na meczu Cracovia - GKS Tychy.


W sumie wyprodukowanych zostało 27 bluz: jedna sztuka z numerem wolnym (96), która była licytowana jeszcze przed meczem, trzy bluzy bramkarskie i dwadzieścia trzy bluzy dla zawodników pola. W meczu, zgodnie z przepisami, brało udział dwóch bramkarzy i dwudziestu zawodników, ale na licytacje trafiły wszystkie bluzy. Niestety w serwisie Allegro, jako stowarzyszenie podlegamy zasadom takim jak normalne firmy, dlatego od każdej licytacji pobierana była prowizja przez w/w serwis. Po podliczeniu wszystkich wpływów i kosztów - jak prowizje czy produkcja bluz - akcja na czysto zarobiła 10 141,28 zł. W związku z tym na sekcję dziecięcą Akademii Hokejowej Cracovii postanowiliśmy przeznaczyć 5 500 zł a na hokeistki z KS Cracovia 1906 - 4 641,28 zł.


Kwota przeznaczona na dzieciaki ma być spożytkowana na zakup dwóch kompletów (po 25 sztuk każdy) bluz meczowych wyjazdowych, które będą używane przez  dwie grupy wiekowe. Bluzy będą numerowane od 1 do 25, żeby mogły być wykorzystywane przez dłuższy czas i przez większa ilość dzieci. Zrobienie bluz z nazwiskami skutkowało by tym, że za rok część bluz była by już nie do użycia.

Co do hokeistek, to po konsultacjach postanowiliśmy poczekać na ostateczną decyzje drużyny, czy ma być sfinansowany zakup sprzętu, czy np. organizacja jakiegoś dodatkowego turnieju po sezonie.

Ta akcja nie udała by się, gdyby nie najlepsi kibice, a tylko tacy są na Cracovii. Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji o akcji z bluzami i licytowanie. Mamy nadzieję, że bluzy te będą fajną pamiątką z 5 edycji Teddy Bear Toss.

W tym miejscu chcielibyśmy też podziękować MKS Cracovia SSA za możliwość zorganizowania takiej akcji, a w szczególności działowi Marketingu za promowanie licytacji czy filmiki szkoleniowe z Teddym Da Costą, Sebastianowi Witowskiemu i całemu pionowi trenerskiemu oraz hokeistom za walkę do końca.

Żeby nie było, że to już definitywny koniec szans na wylicytowanie bluz z 5 edycji Teddy Bear Toss, to kibice Cracovii, którzy wylicytowali koszulkę Pawła Zygmunta, postanowili przeznaczyć ją na kolejny szczytny cel i wystawili ją na aukcję WOŚP: http://charytatywni.allegro.pl/cracovia-pawel-zygmunt-15-bluza-hokejowa-i5886190W JEDNOŚCI SIŁA!!!


Nasze Zgody