W poniedziałek wszyscy na Koronę!

Drodzy Kibice! 

Przed nami ostatnia prosta jesienno-zimowego grania w naszej rodzimej lidze. Przy Kałuży, przed tradycyjnym Treningiem Noworocznym spotkamy się jeszcze dwukrotnie - 13 grudnia podczas Derbów oraz w najbliższy poniedziałek, przy okazji spotkania z Koroną Kielce. 

Wielokrotnie wspominaliśmy o lekkim zastoju w dopingu, o drzemiącym w nas potencjale i tak dalej. Tym razem o żadnym kryzysie mowy być nie może. Od pewnego czasu pod względem wokalnym prezentujemy się bardzo dobrze, zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Celowo nie piszemy "znakomicie", bo wszyscy zdajemy sobie sprawę, że drzemią w nas jeszcze większe pokłady energii. 

Przed nami ostatnia domowa szansa, aby zagrzać naszych piłkarzy do walki w Derbach, jednocześnie ponosząc ich do poniedziałkowego zwycięstwa! Zarażajmy naszą dopingową korbą tych, którzy z różnych przyczyn ostatnio postanowili zostać w domu. Jeśli będziemy prezentować się tak, jak podczas meczu z Lechią, na pewno zostaną z nami na dłużej! Małymi kroczkami podążajmy ciągle do przodu, nie zważając na wszelkiego rodzaju przeciwności! Pamiętajcie - to My tworzymy historię Wielkiej Cracovii! 

Widzimy się w poniedziałek - nakręceni, zmotywowani i "głodni" dopingu! Do zobaczenia! 

W JEDNOŚCI SIŁA! 


Nasze Zgody