Teddy Bear Toss, Puchar Polski, Hokeistki i Orły Ziętary

Już jutro o 18:30 podczas meczu z GKS Tychy odbędzie się, jak co roku, Teddy Bear Toss. Zasad chyba nie trzeba tłumaczyć, zwłaszcza po filmach instruktażowych z Teddym DaCostą #77. 
W przerwie po pierwszej tercji prawdziwy Łotr Adam Grzanka poprowadzi licytację bluzy meczowej Filipa Drzewieckiego #84. Zwycięzca licytacji będzie mógł ją odebrać zaraz po zakończeniu meczu, oczywiście wraz z pamiątkowym zdjęciem.


Przypominamy, że hokeiści Cracovii zagrają w okolicznościowych bluzach zrobionych specjalnie na ten mecz przez Stowarzyszenie i własnie taką bluzę będzie można wylicytować na meczu. Koszulki pozostałych zawodników będą wystawiane na licytacje na serwisie Allegro (<- tutaj odnośnik do przyszłych licytacji), od najbliższego poniedziałku (4 grudnia 2017). Codziennie o 20 ruszy siedmiodniowa licytacja jednej bluzy. Planowane są dwie jednodniowe przerwy w wystawianiu licytacji, aby żadna nie skończyła się w wigilię ani w sylwestra. W końcu jest ryzyko, że świąteczny karpik stanie ością w gardle jeśli w ostatniej minucie aukcji ktoś przelicytuje Twoją ofertę ;) Ostatnia licytacja zakończy się w związku z tym ósmego stycznia. Jako pierwsza zostanie wystawiona bluza Rafała Radziszewskiego #31, a następnie po kolei: pierwszy atak, drugi bramkarz, druga piątka i tak dalej. Skład drużyny, a co za tymi idzie kolejność aukcji poznamy w dniu jutrzejszym. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia konta Stowarzyszenia Cracovia To My na serwisie Allegro, aby upragniona bluza nie przeszła Wam koło nosa. 

Dochód z całej akcji idzie na wsparcie dla naszej młodzieży hokejowej i hokeistek!

Cel szczytny, Wasze wsparcie niezbędne, a przy okazji można sprawić sobie fajny prezent na nadchodzące święta!

Na jutrzejszym meczu będzie również kontynuowana zbiórka pieniędzy na paczki świąteczne dla kombatantów. Święta się zbliżają, a ludzie, którzy walczyli o naszą wolność, niejednokrotnie potrzebują pomocy.

Puchar Polski także nadciąga wielkimi krokami. Po drugiej rundzie, w której hokeiści Pasów zajęli drugie miejsce w tabeli, a Tauron GKS Katowice zajął miejsce trzecie. Nikogo więc nie dziwi, że mecze będą rozgrywane w Katowicach. Tylko dlaczego w Satelicie, która ma pojemność 1500 miejsc, a nie w Spodku? Mecze półfinałowe odbędą się 27 grudnia 2017 r. I tak: pierwszy półfinał GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie o godzinie 16:30, a drugi o godzinie 20:00 Cracovia - Tauron GKS Katowice. Finał zostanie rozegrany 28 grudnia o godzinie 18:00. Szczegółowe informacje na temat biletów już wkrótce.

Jeśli do tej pory nie kupiliście kalendarza na przyszły rok, to wstrzymajcie się jeszcze kilka dni, gdyż w ubiegłą sobotę hokeistki z Ice Girls KS Cracovia 1906 miały sesję zdjęciową do swojego kalendarza, który będzie wkrótce dostępny. Poniżej krótka relacja z sesji.


Należy także wspomnieć o Orłach Ziętary, czyli nieformalnej reprezentacji U12. Dwóch młodych wychowanków Cracovii zostało wybranych z ponad setki dzieciaków z roczników 2005 i młodszych. Zagrają oni w drużynie złożonej z młodych hokeistów z różnych Polskich klubów na turniej w Quebecu. W turnieju tym weźmie udział 120 drużyn z całego świata i będzie to pierwszy występ Polskiej drużyn w tych elitarnych rozgrywkach.


Wyjazd kadry U-12 finansowany jest przez rodziców zawodników, ale gdybyście chcieli wesprzeć tą akcję, to zerknijcie na ten link.

Widzimy się jutro na meczu, bo Cracovia To My!


Nasze Zgody